Olagan Ajanas - Web Tasarım Reklam Tanıtım Tabela ve Baskı Hizmetleri - Biz Kimiz

Biz kimiz

Hakkımızda merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz.

Olagan Web Hizmetleri & Reklam Ajansı olarak; Şanlıurfa'da e uygun web hizmetlerini ve tanıtım ürünlerini müşterilere ulaştırmak için uğraş vermekteyiz. Şanlıurfa'da en uygun ve profesyonel web tasarım çalışmalarımızı son kullanıcının en iyi şekilde fayda sağlaması için yazılımlarımızı sık sık güncelliyor ve bunu son kullanıcıya aktarıyoruz. Hedefimiz Şanlıurfa'da öncü bir firma olmak ve zamanla Şanlıurfa'dan sonra diğer illerede bu en uygun ve ucuz web hizmetini sunmak. Ayrıca Şanlıurfa'da Web ve Reklam harici baskı matbaa sektörel yazılımlar ve marka tescili gibi hizmetlerimizlede müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Reklam Tanıtım ve Web Hizmetleri sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerimizde her daim yenilikçi ve öncü olmak. Hayal gücü, sektörel tecrübe ve deneyimleri artırmak.

 

Misyonumuz

Reklam Tanıtım ve Web Hizmetleri sektöründe faaliyetini yürüttüğümüz her alanda en güvenilir tercih olmak. Bu doğrultuda en iyi bilişim firmaları arasında bulunmak.

 

Stratejimiz

Çok yönlü ve farklı dalları bulunan bilişim sektöründe çözüm ortaklıkları ile farklı sektörlerde tecrübe edinerek bu doğrultuda yine çok yönlü ve kaliteli faaliyet göstermek.

 

Çözüm Ortaklığı

Çözüm ortaklığı alanda yaptığımız iş birlikleri sayesinde daha fazla kitleye, daha nitelikli erişim sağlama imkanı bulduk. Farklı sektör ve projelerde yeni iş birlikleri amaçlamaktayız.